Битумная черепица - естетичне, довговічне і недороге покриття для крівлі
Битумная черепица, що називається також бітумним гонтом, - це не що інше, як кольоровий руберойд нового покоління, нарізаний смугами з фігурними вирізами по краю, який більш-менш нагадує класичну черепицю. Бітумний гонт відрізняється легкістю і підходить практично для будь-яких дахів, навіть з кутом нахилу ската 70-80 °. Він не перевантажує стропильну конструкцію, так що остання може бути виконана з балок меншого, ніж для материала Керамическая черепица, перетину. Битумная черепица має товщину від 3 до 5 мм.
Якісно укладена і правильно експлуатована вона здатна прикрашати дах протягом 30-40 і навіть більше років (черепиця з АПП-модифікованого бітуму).
Основа, бітум і посипання
Якість і зовнішній вигляд Битумной черепицы визначаються її структурою. Найчастіше матеріал складається з п'яти шарів, кожен з яких виконує конкретну функцію.
Керамическая черепица - оптимальный кровельный материал, который прослужит вам долго, и украсит вашу крышу по-особенному. Битумная черепица - оптимальная кровля в плане денежных затрат на материал, монтаж и транспортировку. Битумная черепица - качество и эстетика!
Структура Битумной черепицы така:
• основою черепиці служить склотканина або склохолст. Скловолокно забезпечує черепиці міцність на розтягування і запобігає виникненню на її поверхні бульбашок і хвиль. Скловолокно не гниє і має вогнестійкість;
• зазвичай, у Битумной черепицы два гідроізоляційних шару. Вони виконані з бітумної маси (окислений або модифікований бітум) високої твердості з мінеральними наповнювачами, що забезпечують відповідну жорсткість. Ці шари сприяють тому, що через черепицю не проникає волога;
• нижній шар являє собою піщану посипання або спеціальну плівку, що запобігає склеювання черепиці під час транспортування і складування;
• верхній шар - це кольорова мінеральна посипання (базальтова або з натурального сланцю). Вона надає черепиці декоративний вигляд і захищає від впливу сонячних променів. Іноді вмес ¬ то посипання виробники покривають черепицю тонкої мідної пластиною.
Самовулканізація
Після укладання Битумная черепица піддається самовулканізації. Це означає, що окремі смуги гонту склеюються, створюючи щільне покриття. В результаті їм не страшний навіть сильний вітер і під них не проникає вода і сніг. Склеювання стає можливим завдяки непокритим шару бітуму або спеціального бітумного клею.
Для того щоб відбувся процес самовулканізаціі, цілком достатньо жаркого сонця. Якщо ж покрівельні роботи проходять при низькій температурі, процес склеювання можна прискорити, використовуючи нагрівання за допомогою газового пальника або будівельного фена. Виробники пропонують гонти трьох видів. Одні повністю покриті знизу бітумним клеєм, на інших нанесено лише кілька смуг клею на лицьовій стороні,
на третіх взагалі немає клею, і самовулканізація відбувається після то
го, як розплавиться нижній шар бітуму, що покриває основу. Такі ділянки повинні бути забезпечені від склеювання під час транспортування або зберігання. Тому на шар клею наноситься зривається плівка, а на бітум - плівка або піщана посипка.
Черепиця, яка має клей на лицьовій стороні, також пок ¬ рита плівкою і знизу. Але до моменту укладання зривати її не можна.
Битумная черепица - Додаткові переваги
Говорячи про переваги Битумной черепицы, підкреслюють її низьку ціну, невелику вагу і простий монтаж. Але вона має ще ряд характеристик, що вигідно відрізняють її від інших покрівельних покриттів. Так, дах, на якому покладений бітумний гонт, набагато простіше видозмінити, не виникає проблем з демонтажем і подальшим укладанням покриття при влаштуванні мансардного вікна.
Матеріал стійкий до пошкоджень при транспортуванні, монтажі та експлуатації. Ще одна перевага гонту особливо помітно на тлі металевих дахів: він гасить шум дощу.
Немає коментарів:
Дописати коментар